Filmy na DVD a BD

Vážení zákazníci,

k 31.12.2022 jsme ukončili vydávání a prodej filmů na DVD.

Na stránce www.filmexport.cz naleznete katalog námi vydaných filmů, který vám ovšem nabízí možnost přejít rovnou na stránky jiného e-shopu, kde naleznete celou naši nabídku archivních českých filmů a reprintů původních filmových plakátů. WWW.MULTILAND.CZ

 

Na stránce každého titulu naleznete tlačítko KOUPIT NA MULTILAND, které funguje jako vstup na stránku téhož titulu v e-shopu MULTILAND a kde je možné DVD objednat. Naše tituly můžete ještě nalézt rovněž v kamenných prodejnách nebo dalších e-shopech.

 

Objednávat na Multilandu můžete v pracovních dnech 8-16 hod. také telefonicky na čísle 601 696 610 nebo mailem na adrese eshop@multiland.cz.

 

V případě dotazů nás kontaktujte prosím mailem na stávající adrese video@filmexport.cz.

 

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme Vám spoustu dalších krásných chvil s filmy nejen pro pamětníky.

 

 

tým Filmexport Home Video, s.r.o.

Kaplická 4
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
www.filmexport.cz

 


 


 


 

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.